JANKO projekt
JANKO projekt logo

JANKO projekt

Projekční kancelář Janko se zabývá projekty staveb, inženýrskými a dopravními stavbami a požární ochranou staveb. Mimo inženýrskou a projekční činnost připravují posudky, studie a investiční záměry. Zajišťují kompletní vypracování projektů staveb – projekci pozemních, inženýrských i dopravních staveb – a posuzují požární bezpečnostobjektů. Vykonávají také stavební a technický dozor na stavbách.

Naše parketa:

Brno kanceláře
Otevírací doba
Po - Pá Po domluvě

JANKO projekt vám nabízí řešení pro bytovou, občanskou a průmyslovou výstavbu - můžete se na ně spolehnout od samotného projektování staveb, přes inženýrskou činnost až po dozorování stavby. Při řešení stavby domu je tolik věcí, na které se nesmí zapomenout - bezpečnostní normy a hranice, inženýrské sítě nebo řešení samotné hrubé stavby. Nejen interiér ale i exteriér domu vyžaduje velké úsilí při řešení různých povolení. JANKO projekt vám ušetří mnoho času a nervózních chvilek a zajistí vše potřebné až po samotnou kolaudaci.

V jejich kompetenci jsou například kompletní vypracování posudků a studií, dozorování staveb, polohopisné a výškopisné zaměřování pozemků, vypracování dokumentů stávajícího stavu, dotační management, zajištění výběrových řízení, projekce staveb a také návrhy interiérů a jejich vizualizace. 

Svěřte stavbu svého domu do správných rukou.

Novinky & akce

Kaštanová radí, jak si vybrat dveře | VIDEO

Řešíte zrovna výběr dveří do svého domova? Nevíte, jestli zvolit dveře klasické nebo posuvné? A jaký materiál...

Vánoční otevírací doba, PF 2020

Milí přátelé a fanoušci designu, rádi bychom vám všem poděkovali za vaši důvěru a projevenou přízeň v roce 20...

Nezávazně si sjednat schůzku


Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.