JANKO projekt
JANKO projekt logo

JANKO projekt

Projekční kancelář Janko se zabývá projekty staveb, inženýrskými a dopravními stavbami a požární ochranou staveb. Mimo inženýrskou a projekční činnost připravují posudky, studie a investiční záměry. Zajišťují kompletní vypracování projektů staveb – projekci pozemních, inženýrských i dopravních staveb – a posuzují požární bezpečnostobjektů. Vykonávají také stavební a technický dozor na stavbách.

Naše parketa:

JANKO projekt vám nabízí řešení pro bytovou, občanskou a průmyslovou výstavbu - můžete se na ně spolehnout od samotného projektování staveb, přes inženýrskou činnost až po dozorování stavby. Při řešení stavby domu je tolik věcí, na které se nesmí zapomenout - bezpečnostní normy a hranice, inženýrské sítě nebo řešení samotné hrubé stavby. Nejen interiér ale i exteriér domu vyžaduje velké úsilí při řešení různých povolení. JANKO projekt vám ušetří mnoho času a nervózních chvilek a zajistí vše potřebné až po samotnou kolaudaci.

V jejich kompetenci jsou například kompletní vypracování posudků a studií, dozorování staveb, polohopisné a výškopisné zaměřování pozemků, vypracování dokumentů stávajícího stavu, dotační management, zajištění výběrových řízení, projekce staveb a také návrhy interiérů a jejich vizualizace. 

Svěřte stavbu svého domu do správných rukou.

Novinky & akce

Vchodové dveře a jejich možnosti zabezpečení

Bezpečný domov - téma, kterým se zaobírá každý majitel domu. Řeší se bezpečnostní systémy, pojištění, ochrann...

Látka, která se přizpůsobí teplotě vašeho těla

Budoucnost textilního průmyslu! Přesně tak můžeme jednoduše vystihnout novou kolekci textilní kolekce Climate...

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.