NOVINKY

Léčba spánkem se správnou matrací

To, že spánek léčí, jste už určitě slyšeli mnohokrát. A i když je toto rčení často používáno spíše metaforicky, tak správně zvolená matrace umí s vaší páteří během spánku udělat doslova divy! Víte ale, co by zdravotní matrace měla splňovat? A jak si ji správně vybrat?

Magniflex

Kvalitní zdravotní matrace = základ zdraví

Jak ale poznat, že se opravdu jedná o matraci, která pomůže vašemu zdraví? To poznáte podle několika ukazatelů. Důležité jsou především materiály, které jsou pro matraci použity. Musí se jednat o dokonale zpracované a certifikované materiály, které mají deklarovány konkrétní požadavky a jejich účinky na lidské tělo. Zaměřte se proto na získané certifikáty a patenty od zdravotnických zařízení a orgánů. Kvalitní zdravotní matrace poznáte především díky doporučení zdravotnických organizací.

Na showroomu DEHO ve Studiu zdravého spánku můžete najít a především si přijít vyzkoušet zdravotní matrace Magniflex italské výroby, které se pyšní mnoha certifikáty a standardy. Nejdůležitější je prohlášení o získání nejvyšší certifikace v EU - Zdravotní produkt první kategorie. Toto hodnocení zároveň i zajišťuje možnost čerpat nižší daň z výrobku - jelikož se jedná o zdravotní pomůcku.

Magniflex

Zbavte se bolestí zad

Zdravotní matrace jednoznačně nejvíce pomáhají při řešení bolestí zad. Matrace během spánku přirozeně podpírá celou páteř a pomáhá tak k jejímu návratu do fyziologické polohy. Konkrétně matrace Magniflex MagniStretch mají nově vyvinutou konstrukci matrace, která umožňuje funkce prospěšné pro biomechanickou obnovu páteře během spánku, což vede k lepší a rychlejší obnově meziobratlových plotének a relaxaci zádového svalstva. Funkčnost této matrace podporuje nejen Asociace amerických chiropraktiků, kteří deklarují matraci MagniStretch jako zdravotní pomůcku k protažení a uvolnění páteře vedoucí ke zmírnění bolestí zad, zároveň sami zákazníci si nemohou vynachválit její účinky.

Ať už řešíte bolesti zad ze sedavého zaměstnání nebo máte problémy s vyhřezlou ploténkou, matrace MagniStretch je skvělou zdravotní pomůckou! Její skladba se skládá z několika vrstev funkční paměťové pěny se šikmými prořezy a rozšířením na obou koncích. Tím vzniká v obou směrech pohyb zajišťující jemné “natažení” páteře do přirozené polohy a odstranění protitlaku. Zkrátka vás matrace léčí během toho, kdy spíte.

Magniflex

Výběr matrace

Pokud si chcete vybrat zdravotní matraci, tak je nejlepší postup přijít si ji vyzkoušet. A to jak samotnou matraci, tak i polštář. Vaše tělo by během spánku mělo být v jedné rovině - nepropadává se zadeček, rameno netlačí a vše je pro vás dokonale komfortní. Pro správný výběr můžete využít Studio zdravého spánku na Kaštanové a vybrat tak matraci, která vám padne jako ulitá. Máte ale problém, že vaše drahá polovička má raději rozdílnou tuhost matrace než vy? Nevadí, díky řešení duálního jádra může mít jedna manželská matrace 2 rozdílné tuhosti - jedna půlka měkčí a druhá tužší. Dokonale se tak vyspíte oba! Odborníci na showroomu vám rádi poradí a pomohou tak vybrat matraci i polštář k dokonalému spaní.

Přijďte si sami vybrat a poležet - jenom tak najdete tu správnou matraci, která vám pomůže.

Značky v novince

DEHO

Interiérové studio se špičkovými designéry kompletně vybaví vaši novou kuchyni, obývací pokoj, ložnici nebo koupelnu. Na showroomu DEHO si můžete prohlédnout konkrétní ukázky interiérů, jimž dominují německé kuchyně Schüller a kvalitní sedací soupravy značek Calligaris, Ditre Italia a Steinhoff Germany. Zajistí kompletní dodávky privátních i komerčních interiérů pro náročné klienty.

Novinky & akce

Realizace malého bytu ve Slavkově pro manažera

Malé byty jsou velkým trendem, a proto i jejich vybavení nabízí neustále něco nového a skutečně se dá říci, ž...

Realizace wellness areálu Beauty & Beast od RCJ

Píše se červenec 2020. Právě tehdy přivítalo luxusní sportovně relaxační centrum Beauty & Beast ve Velkém Mez...

3D návrh dětského pokoje a herny pro 2 chlapce

Realizace dětských pokojů je vždy takovou malou výzvou. U jaké jiné místnosti musíte tolik počítat do budoucn...

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.