NOVINKY

Získejte z DEHO kuchyni vašich snů

Získejte z DEHO kuchyni vašich snů

Hledáte kuchyni, která bude naplňovat vaše představy, ale pořád nemůžete najít tu pravou? A co když zatím ani neexistuje? Nezoufejte. Máme pro vás řešení.  Naši partneři z interiérového studia DEHO připraví přesně podle vašich požadavků vizualizaci, která nejen splní vaše očekávání, ale dokonce je předčí. Následně kuchyň zrealizují za hranicemi vaší představivosti.

Doménou návrhů studia DEHO je sázka na minimalismus s akcentací moderních trendů. Vezmou vaše přání a obalí je nadstandartními možnostmi, o kterých jste možná neměli ponětí. Výsledná kuchyně se přirozeně stane skutečným královstvím vaší domácnosti.

Realizace a vizualizace kuchyni DEHO | Centrum Kaštanová

Trendem jsou tmavé kuchyně

Pokud o své kuchyni zatím nemáte ani představu, přinášíme pár aktuálních tipů, které mohou rozproudit vaši fantazii. Na popularitě rostou tmavé kuchyně, které vzbuzují luxusní dojem a nabízí snadnou kombinaci barevných doplňků. Bát se nemusíte ani přirozeného kontrastu a sáhnout v rámci jedné kuchyně po světlých i tmavých skříňkách.

Realizace a vizualizace kuchyni DEHO | Centrum Kaštanová

Nezapomínejte na úložný prostor

Na co možná při představách o své kuchyni zapomínáte, ale na co rozhodně nezapomenou profesionálové v DEHO je dostatek úložných prostor. Efektivní uspořádání, neustále dostatek místa a přitom pocit, že všechno máte k po ruce. Cítit se ve vlastní kuchyni jako ryba ve vodě a neztrácet se v ní. Právě z promyšleného uspořádání, které bude přesně odpovídat vašim potřebám vyplyne ten hřejivý pocit, že jste paní/pánem své kuchyně.

Minimalismus v praxi

Dnešním kuchyním vévodí jednoduchý styl, který se podepisuje v čistých liniích a snadné kombinaci barev. Příkladem může být bezúchytkový systém skříněk, který dá krásně vyniknout materiálu a zpracování kuchyňské linky.

Realizace a vizualizace kuchyni DEHO | Centrum Kaštanová

Už se vidíte, jak vládnete ve své perfektní kuchyni? Domluvte si návštěvu showroomu DEHOCentru bydlení a designu Kaštanová, kde vám pomohou zhmotnit vaši fantazii v realitu.

Značky v novince

Novinky & akce

Jak zařídit obývací pokoj

Obývací pokoj tvoří skutečné centrum domova. Je to prostor, ve kterém tráví svůj volný čas všichni členové do...

Dětská vánoční přání plníme i v roce 2022

Rok se s rokem sešel a Vánoce opět klepou na dveře. Stejně jako v loňských letech bychom v Centru bydlení a d...

Údržba zahrady v zimě, na co nezapomenout

Dny jsou stále kratší a kratší, což je neklamným znamením, že se blíží zima. Na nadcházející chladné až mrazi...

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.