Centrum bydlení a designu
Heluz Cihlářský průmysl

  Kontakty

Telefon+420 725 596 282
Emailmichalek@heluz.cz
Webwww.heluz.cz

Heluz není běžná firma, jsou mnohem víc, jsou rodina. Výrobě cihel se věnují už od roku 1876. Tehdy Jan Řehoř v Dolním Bukovsku postavil první žárovou pec a z vytěžené hlíny vypálil první cihly. Začal tím dlouhý příběh, za kterým se můžou každý den s hrdostí ohlédnout.

Tisíce lidí díky jejich výrobkům získaly nový domov, který pak díky jeho trvanlivosti a příjemnému prostředí využily další generace. Pečlivě zpracované cihly jsou tak odolné, že i přes stáří mnoha desítek let dodnes slouží k rekonstrukcím venkovních usedlostí.

Domluvte si schůzku
Zaujalo vás?

 

Využijte možnosti kontaktovat společnost Heluz rychlým formulářem.
Můžete si sjednat schůzku nebo vložit dotaz.
Slibujeme, že vložené kontaktní údaje nezneužijeme.
Tým Kaštanová

  Kontakty Heluz

Telefon+420 725 596 282
Emailmichalek@heluz.cz
Webwww.heluz.cz

Kaštanová

Centrum bydlení a designu

Kaštanová 515/125a
620 00 Brno - Tuřany
Česká republika

608 372 587
info@kastanova.cz

Otevírací doba

  • Pondělí9:00 - 18:00
  • Úterý9:00 - 18:00
  • Středa9:00 - 18:00
  • Čtvrtek9:00 - 18:00
  • Pátek9:00 - 18:00
  • Sobota9:00 - 13:00
  • Neděle

Cihlářská hlína je krásný přírodní materiál, který má jedinečné vlastnosti. Dobře vypálená, je tvrdá jako kámen, zároveň však prodyšná, s přesnými detaily. V létě chladí a v zimě hřeje, nabízí příjemný a zdravý domov.

Od základů až po komín
Stavba domu obnáší celou řadu technických detailů. Všechny stavební prvky se musí vhodně doplňovat, nikdy by neměly být zbytečné mezery, nepřesnosti a v nejhorším případě dokonce statické problémy. Připravili jsme proto komplexní cihelný sortiment, který řeší celou hrubou stavbu.

Jednoduchá stavba
Se systémem HELUZ je stavba rychlá, čistá a přesná. Naše broušené cihly totiž umožňují suché zdění, kdy jsou spojované pouze naší zdící pěnou nebo tenkovrstvou maltou. Díky vyladěné stavebnici s lehkými a přesně tvarovanými bloky rostou zdi, stropy a komínky jako z vody.

Špičkové parametry
Chtěli jsme spojit to nejlepší z cihlářské tradice s nejmodernějšími stavebními technologiemi. Výsledkem je cihla HELUZ Family 2in1, naprostá špička v oboru s nejlepšími tepelněizolačními vlastnostmi na trhu zdících materiálů. HELUZ Family 2in1 tak umožňuje stavbu pasivních domů a to jen v jednovrstvé konstrukci, to vše při zachování všech známých výhod, které cihlové konstrukce mají.

Nadstandardní služby
Pomůžeme se statickými řešeními v projektu, nachystáme kladečské plány, materiál přesně napočítáme a naceníme, dovezeme ho na stavbu, pomůžeme se založením první řady zdiva, půjčíme vám stavební pomůcky, budeme připravení kdykoliv poradit a nakonec ještě vyřídíme energetický průkaz.


Kaštanová v číslech

150parkovacích
míst
14samostatných
showroomů
50partnerů
8zasedacích
místností

Vše na jednom místě